26 Kwietnia, 2018 r, imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
strona główna Biuletyn Informacji Publicznej polska wersja english version
«Ogłoszenia, Informacje»
Prośba o wsparcie Społecznego Komitetu Fundatorów Sztandaru I. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. Władysława Liniarskiego ps. "Mścisław"
 Społeczny Komitet Fundatorów Sztandaru zwraca się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie inicjatywy ufundowania sztandaru 1. Podlaskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej im. Władysława Liniarskiego ps. "Mścisław".

    Jesteśmy dumni, że województwo podlaskie jest jednym z pierwszych w kraju, w którym tworzony jest nowy rodzaj Sił Zbrojnych RP. Cieszymy się tym bardziej, że misja Wojsk Obrony Terytorialnej nastawiona jest na udzielanie wsparcia oraz zapewnianie ochrony i pomocy lokalnym społecznościom.

    Sztandar symbolizuje uniwersalne wartości takie jak honor, męstwo oraz poświęcenie dla dobra ogółu, zaś ufundowanie sztandaru przez władze lokalne i mieszkańców regionu jest głęboko zakorzenionym w polskiej tradycji zwyczajem.

    W związku z tym zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o wsparcie tej inicjatywy. Dokonanie ewentualnej wpłaty jest możliwe na numer konta Społecznego Komitetu Fundatorów Sztandaru 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej: 63 1020 1332 0000 1002 1049 8535 w terminie do 10 maja br. Prosimy o umieszczenie w tytule przelewu dopisku "Sztandar 1. PBOT".

« powrót

Urząd Miasta i Gminy w Kleszczelach - www.kleszczele.pl, Kleszczele, samorząd, województwo podlaskie, gmina kleszczele, powiat hajnowski, gmina, miasto Kleszczele, portal samorządowy, serwis, WWW, BIP, Biuletyn, agroturystyka, turystyka, inwestycje, przyroda, natura, administracja publiczna, usługi, samorzad, internet, biuletyn informacji publicznej, administracja, cms, portal, aktualnosci, województwo, powiat, aktualności, www, bip, biuletyn, gminy, przetargi, gminne, samorzadowe, uslugi, samorządy, Gminy, gminny, samorzady, samorządowe, Lublin, Hajnówka, Radom