20 Stycznia, 2019 r, imieniny: Fabian, Sebastian
strona główna Biuletyn Informacji Publicznej polska wersja english version
«Ogłoszenia, Informacje»

INFORMACJA

W związku z planowanym naborem wniosków w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy o dofinansowanie projektów na Odnawialne Źródła Energii niniejszym informuję, że do dnia 26 stycznia 2018 r. prowadzony będzie nabór osób chętnych udziałem w projekcie.

W ramach programu przewidziano możliwość dofinansowania instalacji:

  • kolektorów słonecznych,

  • paneli fotowoltaicznych,

  • pomp ciepła.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie powinny złożyć deklarację przystąpienia do inwestycji dotyczącej budowy instalacji OZE w Państwa budynkach w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Kleszczelach.

Deklarację udziału w projekcie można również uzyskać w Urzędzie Miejskim w Kleszczelach w Referacie Inwestycji i Środowiska, pok. nr 9.

BURMISTRZ
mgr inż. Aleksander Sielicki

deklaracja OZE dla mieszkańców Fundusz Szwajcarski [docx]

deklaracja OZE dla mieszkańców Fundusz Szwajcarski [pdf]

« powrót

Urząd Miasta i Gminy w Kleszczelach - www.kleszczele.pl, Kleszczele, samorząd, województwo podlaskie, gmina kleszczele, powiat hajnowski, gmina, miasto Kleszczele, portal samorządowy, serwis, WWW, BIP, Biuletyn, agroturystyka, turystyka, inwestycje, przyroda, natura, administracja publiczna, usługi, samorzad, internet, biuletyn informacji publicznej, administracja, cms, portal, aktualnosci, województwo, powiat, aktualności, www, bip, biuletyn, gminy, przetargi, gminne, samorzadowe, uslugi, samorządy, Gminy, gminny, samorzady, samorządowe, Lublin, Hajnówka, Radom