20 Stycznia, 2019 r, imieniny: Fabian, Sebastian
strona główna Biuletyn Informacji Publicznej polska wersja english version
«Ogłoszenia, Informacje»
Informacja dot. składania wniosków w sprawie suszy 2018 r.

I N F O R M A C J A

Burmistrz Kleszczel informuje, że w dniu 22 czerwca 2018 r. powołana została Komisja ds. oszacowania strat na obszarach dotkniętych suszą, która miała miejsce w okresie od 1 kwietnia 2018 r. do 20 czerwca 2018 r. na terenie gminy Kleszczele.

 W związku z powyższym rolnicy, których gospodarstwa rolne zostały dotknięte suszą mogą składać w Urzędzie Miejskim w Kleszczelach wnioski o oszacowanie szkód powstałych w  wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego w 2018 r.

 Do wniosku o oszacowanie strat należy dołączyć kopię wniosku o płatności obszarowe z 2018 r.

 Warunkiem oszacowania przez Komisję szkód spowodowanych suszą jest złożenie wniosku o oszacowanie szkód zawierającego podpisaną przez składającego wniosek zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych, które są niezbędne do przeprowadzenia oszacowania szkody.

 Druki wniosków wraz z niezbędnymi załącznikami można pobrać w Urzędzie Miejskim w Kleszczelach, ul. 1 Maja 4, pokój nr 9 oraz poniżej. 

Kleszczele, dnia 25 czerwca 2018 r.

BURMISTRZ
/-/ mgr inż. Aleksander Sielicki

WNIOSEK WŁAŚCICIELA

ZAŁĄCZNIK NR 1 - OŚWIADCZENIE O PLONACH

ZAŁĄCZNIK_nr_2- OŚWIADCZENIE O ILOŚCI ZWIERZĄT.docx

ZAŁĄCZNIK NR 3 - ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

WNIOSEK Z ZAŁĄCZNIKAMI [PDF]

« powrót

Urząd Miasta i Gminy w Kleszczelach - www.kleszczele.pl, Kleszczele, samorząd, województwo podlaskie, gmina kleszczele, powiat hajnowski, gmina, miasto Kleszczele, portal samorządowy, serwis, WWW, BIP, Biuletyn, agroturystyka, turystyka, inwestycje, przyroda, natura, administracja publiczna, usługi, samorzad, internet, biuletyn informacji publicznej, administracja, cms, portal, aktualnosci, województwo, powiat, aktualności, www, bip, biuletyn, gminy, przetargi, gminne, samorzadowe, uslugi, samorządy, Gminy, gminny, samorzady, samorządowe, Lublin, Hajnówka, Radom